MOTIVÁCIA

Jazdíte rovnaké kilometre v rovnakých priemerných rýchlostiach a nevidíte žiadny progres? Výkonnosť stále stagnuje? Necítite sa byť fit? Chce to zmenu! Vaša príprava potrebuje ihneď nový smer a štruktúru! Ak máte cieľ, ktorý chcete dosiahnuť, potrebujete plán, ktorý je dosiahnuteľný a navrhnutý presne pre vás! My vám môžeme navrhnúť plán, ktorý vás dostane na správnu cestu k dosiahnutiu vašich vytúžených cieľov.

VÝZVA

Ste pripravení opustiť svoju komfortnú zónu a pre dosiahnutie svojich cieľov vyskúšať niečo nové? Veľmi rýchlo začnete vidieť výhody prispôsobeného tréningového plánu navrhnutého na mieru. Nastane rovnováha medzi vašim osobným a športovým životom, pričom sa dostaví rýchli progres smerom k vaším cieľom

VÝSLEDKY

Či už vyhráte preteky,  prekonáte strach z jazdenia v partii v ťažkých kopcoch alebo si pripnete štartovné číslo a zúčastníte sa pretekov po prvý krát. My vám garantujeme, že po absolvovaní našich tréningov posilníme vaše silné a slabé stránky tak, že žiadna výzva už nebude pre vás problémom. 

TRÉNINGOVÝ PLÁN OBSAHUJE

  • Úvodná konzultácia
  • Zhodnotenie aktuálneho stavu výkonnosti
  • Vykonanie terénnej diagnostiky na stanovenie tréningových zón
  • Navrhnutie ideálneho plánu tréningu na mieru
  • Pravidelné konzultácie

ZAČNI HNEĎ TERAZ A PRIHLÁS SA NA TRÉNING